Nemáte predstavu, ako by mala vaša kuchyňa vyzerať?
Nevadí, pripravíme Vám vizualizáciu, a hneď si viete Vašu novú kuchyňu lepšie predstaviť!

01

Nemáte predstavu, ako by mala vaša kuchyňa vyzerať?

To vôbec nevadí. Pracujeme s počítačovým programom, vďaka ktorému Vám vieme spraviť obrázok kuchyne a vy si Vašu novú kuchyňu hneď viete lepšie predstaviť. Pokiaľ neviete, čo vlastne chcete, spoľahnite sa na nás, vďaka dlhoročnej praxi Vám navrhneme niečo, čo sa Vám bude určite pozdávať, prípadne sa spoločnou prácou dostaneme k tomu najideálnejšiemu rozmiestneniu skriniek vo vašej novej kuchyni. Premeňte Vaše sny na skutočnosť!
02

Potrebujete kuchyňu na mieru do netypických priestorov? Bude to drahé?

To nie je problém, ak si to vaša kuchyňa vyžaduje, spravíme Vám aj 62cm skrinku a tak si zväčšíte priestor, namiesto vymedzovacích líšt, ktoré Vám ponúknu štúdiá zaoberajúce sa výrobou sektorového nábytku. Nebojte sa, vaše výdavky sa nezvýšia len preto, že máte zvláštnu kuchyňu. Atypické skrinky robíme bez príplatku a bez akéhokoľvek percentuálneho navýšenia.
03

Čo celková cena? Koľko ma bude kuchyňa stáť?

Všetci Vás lákajú najnižšími a bezkonkurenčnými cenami. Vyskúšajte aj nás, nechať si vypracovať cenovú ponuku. Nič Vás to nestojí a naša cena bude určite jedna z najnižších. Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku, kde bude prehľadne rozpísaná každá časť kuchynskej linky a to skrinky, pracovná doska, lišta, drez, úchytky, drôtené koše, doprava, montáž a prípadné iné vybavenie kuchyne a tak si môžete všetko porovnať a sami sa rozhodnúť.
04

Nemáte čas a z práce chodíte až večer?

V dnešnej modernej dobe plnej rôznych komunikačných prostriedkov stačí jednoducho zaslať Váš návrh kuchyne, prípadne pôdorys miestnosti na našu mailovú adresu (viď. kontakty). Prosím nezabudnite do pôdorysu pripísať telefonický kontakt na vás a vyznačiť dvere, okná, výšky a rozvody vody a plynu a pripísať vaše stručné požiadavky (typ dvierok, umývačka riadu 45/60cm, ktoré spotrebiče budú zabudované a ktoré nie, vaše špeciálne požiadavky na sedenie, barový pult, digestor, osvetlenie….). My Vám na základe informácii bezplatne vypracujeme návrh kuchynskej linky spolu s cenovou ponukou.
05

Chcete všetko od jednej firmy?

My Vám dodáme kuchyňu na kľúč. Počnúc zameraním, dodávkou spotrebičov, drezov, batérii a doplnkového vybavenia končiac dopravou, vynáškou a montážou.
TOP